Gėlių pristatymas į pasirinktą vietą Vilniuje.
(Pristatymas laikas – 7 dienos per savaitę 08:00-20:00, internetiniai užsakymai priimami visą parą)
Pristatymai kitai diena, turi būti įvykdyti iki 18 val.

Pristatymas atliekamas tik gavūs apmokėjimą, arba jo kopija
Galimybė pristatyti ir kitu metu, sutarus kontaktuose nurodytu telefonu, gali būti taikomas papildomas mokestis.

Galima užsakyti gėles ne tik Vilniuje, bet ir į kitus miestus, tam taikomas papildomas mokestis skaičiuojamas individualiai užsakymui (kaina priklauso nuo užsakymo trukmės, dydžio ir atstumo, informacija telefonu arba el. paštu).

○ Gėlės į norimą vietą, Vilniaus mieste, pristatomos pagal nurodytą pristatymo datą ir laiką komentaruose, bet ne anksčiau negu 3 valandos nuo patvirtinimo*.

Šventinėmis dienomis (Šv. Valentino diena, Šv. Kalėdas, Kūčių vakarą, naujų metų išvakares, sausio 1 dieną, Moters diena, Mamos diena, Tėvo diena) dėl ypač daug užsakymų tikslaus laiko negalime garantuoti, nors stengiamės užsakymą atlikti kuo tiksliau, pageidaujant kuo tikslesnio laiko, galima tai paminėti komentaruose ir rezervuoti tikslų laiką specialiai Jums (galimas papildomas mokestis).

● Mes neprisiimame atsakomybės už pavėluotą ar neįvykdytą užsakymą dėl neteisingai įrašyto adreso ar telefono numerio. Jei gavėjo nėra nurodytu adresu ir nebuvo nurodytas gavėjo telefono numeris, užsakymas bus neįvykdytas ir pranešta užsakovui. Norint kartoti pristatymą gali būti taikomas papildomas mokestis.
● Siekiant, kad užsakymas būtų įvykdytas laiku ir kokybiškai, kartais būtina nurodyti papildomą informaciją, jei gėlės siunčiamos į ligoninę, reikia nurodyti skyrių, palatos numerį. Nenurodžius ar nepatikslinus papildomos informacijos gėlės tokiu atveju paliekamos registratūroje. Siunčiant gėles į viešbutį, turi būti nurodytas adresato kambario numeris ir vardas bei pavardė, įregistruoti viešbučio klientų knygoje. Nenurodžius ar nepatikslinus papildomos informacijos gėlės tokiu atveju paliekamos viešbučio priimamajame. Gavėjo pageidavimu, gėlės gali būti perduodamos patikimiems tretiems asmenims (pvz. kaimynams ir kt.). Darbovietėje, neradus gavėjo, gėlės perduodamos jo bendradarbiams.
● Nepavykus jokiais būdais įvykdyti užsakymo, užsakovui apmokėjimas už gėles ir pristatymo mokestis negrąžinami. Jei gavėjas atsisako priimti gėles, apmokėjimas užsakovui taip pat negrąžinamas. Gavėjas negali reikalauti pakeisti užsakytų prekių į pinigus ar kitas prekes. Pretenzijos iš gavėjo dėl kokybės priimamos užsakymo įteikimo metu ir iki 12 valandų nuo įteikimo, paskambinus kontaktuose nurodytu telefono numeriu. Gėlės pakeičiamos tik tuo atveju jeigu yra įrodytą, jog jos buvo nekokybiškos ir laikyto tinkamomis sąlygomis t.y. Ne didesnėje negu 25 laipsnių temperatūtoje, ne mažesnėje negu 1 laipsnio temperatūroje, nebuvo laikyta be vandens, patalpoje su skersvėju ar ant tiesioginiu saulės spindulių.
● Mes pasiliekame teisę perskaičiuoti pristatymo kainą, jei klientas klaidingai pasirinko pristatymo vietą – nurodydamas atitinkamą miestą, o įrašant pristatymo adresą nurodė, kad pristatymas reikalingas už miesto ribų – rajone.
● Pasirinktų gėlių užsakymą stengiamės atlikti kuo tiksliau, pagal nuotraukas. Nors gali būti išvaizdos ar spalvos pakitimų. Nes gyvenime nebūna dviejų vienodų gėlių. Kartais gali skirtis atspalviai ir netgi gėlių rūšis dėl sezoniškumo, tokiu atveju, pranešame užsakovui. Užsakovui neatsakant pasiliekame teise floristui pačiam pakeisti užsakymą, jog jis būtų įvykdytas laiku.